Hurricanes - Muži 

Hurricanes započali svoji první sezónu v roce 2019, kde se ve 4. lize umístili na 3. místě.

V letech 2020 a 2021 byly všechny soutěže zasaženy rozhodnutími ohledně Covid-19. Hurricanes se v roce 2020 neúčastnili žádné soutěže, ale v roce 2021 se přihlásili do 3. ligy. Došlo ovšem i z důvodu Covid omezení s přípravou několika týmů a týmy v druhé lize svoje družstva nakonec nepřihlásila. 

Nejlepší myšlenkou chytrých lidí z ČAAF bylo spojení soutěží 2. a 3. ligy, kde kvalita a počet hráčů v týmech mezi třetí a druhou ligou vedl k velmi výrazným výsledkům. Hurricanes si nakonec připsali 2 výhry z prvních dvou zápasů a 4 prohry. Sezónu jsme dohrávali s vypětím všech sil.

V roce 2022 již Covid odezněl a tak se Hurricanes přihlásili opět do 3. ligy, kde po nepovedeném vstupu dokázali přidat tři výhry a umístit se na konečném 4. místě. Nutno dodat, že tým se po hubených Covidových letech špatně sehrával a tři výhry v soutěži bychom nakonec nehodnotili negativně, ale ani pozitivně.

První Covidem neovlivněná sezóna včetně přípravy byl ročník 2023, který Hurricanes ovládli naprosto perfektně a "střihli" si tzv. perfect season. Ve finále se Hurricanes doma na hlavním stadionu utkali se zkušenými Zlín Golems. Hurricanes vyhráli nakonec 14:0 a předvedli velmi disciplinovaný výkon.

Sezónu 2024 zahájí Hurricanes ve 2. lize...