Nábor

Pořádáme pravidelné nábory do mužského týmu Hurricanes Jičín a ženského týmu Windstorms Jičín. Bližší informace naleznete na sociálních sítích a dalších sdělovacích prostředcích a vývěsných místech.

Hurricanes Jičín: Facebook
                               Instagram

Windstorms Jičín: Facebook
                                 Instagram

Samozřejmě přijímáme členy i mimo nábor stačí nás kontaktovat a domluvit se. 

O všechny nově příchozí a zájemce se stará Přemysl Chromý, kterého případní zájemci mohou kontaktovat, pokud se chtějí na něco dotázat. Kontakt najdete dole nebo v sekci -> Kontakt

Americký fotbal je krásný v tom, že každý hráč najde uplatnění. Malý, velký, silný, hubený i mrštný... každému hráči se dá najít pozice na jeho tělesné a herní dispozice. Tréninkem a pílí se každý dokáže dostat o mnoho tříd výše ve své výkonnosti, stačí jen chtít. Opravdu v tomto sportu najde uplatnění 98% lidí. 

Každý se ptá, kde vezme vybavení jako je helma, ramena a chrániče. Všechny tyto věci máme k dispozici k zapůjčení. Jediné co nepůjčujeme jsou chrániče zubů. Jinak Vám na nábor bude stačit pouze sportovní oblečení a obuv.

Máme jednu velkou prosbu. Často se nám stává, že nám hodně lidí píše a "chce" se naučit hrát americký fotbal, ale nakonec nepřijdou. Všechny tyto zájemce prosíme, nepište pokud nechcete skutečně přijít a neplýtvejte naším časem. Pro ty co chtěj přijít, tak se nestyďte a přijďte rádi Vás uvidíme!!

Přemysl Chromý
Tel: +420 725 456 466 
E-mail: premek.chromy@gmail.com 
FB: https://www.facebook.com/prema.chromy